Letný kemp

Mini farma u Madu

Letný kemp

Image
Vážení rodičia!

Napriek tomu, že leto a prázdniny sú ešte ďaleko, myslite na to už dnes, kam dáte svoje ratolesti počas letných prázdnin, keď Vy, rodičia, budete pracovne zaťažení. Alebo nebodaj, máte síce starých rodičov, ale ešte stále pracujú. Vždy sa nájde nejaká prekážka, ale rodičom ide hlavne o to, aby deti strávili leto spokojne, bezstarostne a nadobudli tie najkrajšie zážitky, na ktoré nikdy nezabudnú. A Vy, vážení rodičia, budete spokojní, že sa Vám nenaruší pracovný režim, ktorý je v dnešnej dobe hektický.

Ale my, pod hlavičkou Agentúry VK s. r. o. máme pre Vás ideálne riešenie postarať sa o Vaše deti prostredníctvom organizovania Letného farmárskeho kempu pre rok 2024! Samozrejme sa to týka mesiacov júl a august. Stačí sa pozrieť na webovú stránku www.minifarmaumadu.sk, aby ste si utvorili obraz, čo môžete od úžasnej farmy rodinného typu očakávať, resp. už v jarných mesiacoch nás môžete navštíviť, kedy už zvieratká budú vo voľnom výbehu a vytvoriť si svoj objektívny názor.
A veru, je sa na čo pozerať..... Či sú to daniely, nádherné pestré pávy, ktoré keď roztvoria svoje chvosty, zatajuje sa dych ich nevšednou a unikátnou krásou. Alebo sovy, papagáje, ktoré svojimi farbami Vás privedú do exotických krajín. Množstvo druhov vzácnych bažantov, pštrosy, moriek, kôz, ovečky a čerešničkou na torte sú koníky, ktoré si môžu deti pohladkať, ale pozor aj si vyskúšať jazdu na koni, samozrejme pod taktovkou odborných inštruktorov. To všetko nájdete na tejto úžasnej, čistej farme a mnohí z Vás, dospelých, zažijete asociácie z čias, kedy ste trávili svoje detstvo na dedine. A máte možnosť , aby Vaše deti zažili niečo podobné. Veď prírodu, zvieratá konečne vymenia za mobily a verte, že počas pobytu u nás ich potrebovať vôbec nebudú. A posledné roky rodičia na poslednú chvíľu hľadajú tábory, kempy, celodenné tábory, ktoré sa najviac tešia obľube, tak neváhajte a bez stresu si zabezpečte termín čo najskôr.

Ale poďme pekne po poriadku, k organizačným záležitostiam, ktoré Vás, rodičov bude zaujímať najviac.

Vek detí sa pohybuje od 7 – 14 rokov

Týždenné pobyty od pondelka do piatku /okrem soboty a nedele/

Čas: od 8.00 – 16.00 hodiny

A kde sa nachádza naše pôsobisko?  Nitra-Dražovce, Pri Dobrotke č. 4, 949 01 Nitra

Termíny jednotlivých kempov:

 1. Kemp: 1. 7. – 5. 7. 2024
 2. Kemp: 8. 7. – 12. 7. 2024
 3. Kemp: 15. 7. – 19. 7. 2024
 4. Kemp: 22. 7. – 26. 7. 2024
 5. Kemp: 29. 7. – 2. 8. 2024
 6. Kemp: 5. 8. –  9. 8. 2024

Čo bude náplňou a obsahom jednotlivých turnusov:

 1. Zabezpečená strava, občerstvenie, pitný režim/takže milí rodičia, odpadla Vám starosť pripravovať jedlo a pitie!!/
 2. Veku primeraná náuka a pútavé rozprávanie o chove zvierat, a pozor – jazda na koňoch, samozrejme pod dohľadom certifikovaných inštruktorov
 3. Zabezpečený celodenný program pre deti, aj pre prípad, žeby nám počasie nevyšlo máme náhradné riešenie – Mestská plaváreň v Nitre
 4. Športové aktivity, ktoré budú garantovať skúsení pedagógovia – telocvikári
 5. Turistika, konečne spoznajú deti nádherný kraj okolia Nitry a majú možnosť vypestovať si lásku k tomuto relaxačnému, ale aj vytrvalostnému športu
 6. Návšteva Nitrianskeho kúpaliska na Sihoti/ čoby to boli prázdniny bez toho, aby sa všetci nevybláznili vo vode a poopaľovali sa a zároveň sa pokochali výhľadom na Nitriansky hrad/

Vážení rodičia, priaznivci a milovníci zvierat, všetci tí, ktorí už teraz rozmýšľate nad tým, kam dať svoje dieťa, aby bolo šťastné a spokojné plné dojmov a zážitkov z letných prázdnin?

Stačí tak málo: vyplniť záväznú prihlášku, nachádzajúcej sa na spomínanej www.minifarmaumadu.sk stránke – termín nahlasovania do 10. 06. 2024! Cena/poplatok za daný turnus : 180 eur, zálohu posielajte na číslo účtu IBAN: SK04 1100 0000 0029 4315 7360

Kontakt na konateľa: PaedDr. Peter Mada – mobil 0948 740 159, ktorý Vám kedykoľvek podá všetky informácie alebo odpovie na otázky, ktoré sú Vám nejasné.

Takže, milí rodičia, radi Vás privítame na našej farme,  v Letnom kempovom tábore, tešíme sa na Vaše deti, ktorým urobíme program s nevšednými a originálnymi akciami.

Záväzná prihláška

Týmto záväzne prihlasujem svoje dieťa

Povinný údaj.
Povinný údaj.

Poplatok: 180 €

č.ú. IBAN: SK04 1100 0000 0029 4315 7360

Ako uvádzané dotknuté osoby podľa § 7 zák.č. 428/2022 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím s možnosťou spracovania uvádzaných osobných údajov na účely pedagogickej dokumentácie a účtovnej agendy. Osobné údaje budú po spracovaní archivované po dobu zákonom stanovených lehôt a následne dané na likvidáciu.

Ako zákonný zástupca dieťaťa súhlasím so spracovaním fotografií a iných obrazových záznamov môjho dieťaťa, získaných počas činnosti kempu na účely propagácie a zverejnenia na webovej stránke. Uvedený súhlas je platný až do písomného odvolania.

Kontaktná osoba: PaedDr. Peter Mada 0948 740 159

Mini farma u Madu

Pri Dobrotke 4, 949 01 Nitra-Dražovce

PaedDr. Peter Mada

Image